Cisco 200 Series Akıllı Anahtarlar – Yeni

200-series-switches-115x100Küçük ölçekli işletmeler için tasarlanan uygun fiyatlı bu ürün serisi sayesinde artık veri, ses, mesajlaşma ve kablosuz özelliklerine kullanımı kolay eksiksiz bir paket halinde sahip olacaksınız.

Devamını Oku

Cisco Small Business 300 Serisi Yönetilen Anahtarlar - Yeni

300-series-switches-115x100Güvenli veri, ses, video ve kablosuz özelliklerinin tümü Cisco Smart Business İletişim Sistemi (SBCS) paketinde bir arada sunulur. Küçük Ölçekli İşletmeler için Cisco Tümleşik İletişim 500 Serisi, SBCS’nin kritik bir parçasını oluşturan yönetilmesi kolay bir platformdur.

Devamını Oku

Cisco Small Business 100 Series Yönetilmeyen Anahtarları - Yeni

100seriesAz sayıda BT personeline sahip ve büyümekte olan küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanan iletişim platformu. SIP bağlantı noktasından tasarruf etmek ve analog yatırımlardan yararlanmak için Cisco ağ geçidi çözümleri ile birlikte kullanın.

Devamını Oku

Cisco Small Business Yönetilen Anahtarlar

CSBMSBüyümekte olan orta ölçekli işletmeleriniz için ideal boyutta ve optimize edilmiş, tüm özelliklere sahip, kurumsal işbirliği çözümüne sahip olun

Devamını Oku

Cisco Small Business Yönetilmeyen Anahtarlar

CSBUSBölge, ülke ya da dünya genelindeki ofislerinizle bağlantı, iletişim ve işbirliği sağlayın. Cisco Unity Express ile uyumluluk sayesinde tümleşik mesajlaşma yetenekleri sağlanır ve böylece e-posta gelen kutunuzdan, IP telefonunuzdan ya da sisteme otomatik olarak bağlanarak sesli posta ve fakslarınızı alabilirsiniz.

Devamını Oku

Cisco Small Business Akıllı Anahtarlar

CSBSSKüçük işletmeler için kurumsal düzeyde özellikler, esneklik ve güç sağlar. Cisco Unity Connection ile birlikte çalışarak özelleştirilebilir bir sesli posta sistemi sunduğu için, görüşmeleri ve mesajları kolayca yönetebilirsiniz.

Devamını Oku

Cisco Catalyst 2960 Serisi Anahtarlar

Products_RS_Catalyst_2960_SeriesKüçük işletmeler için kurumsal düzeyde özellikler, esneklik ve güç sağlar. Cisco Unity Connection ile birlikte çalışarak özelleştirilebilir bir sesli posta sistemi sunduğu için, görüşmeleri ve mesajları kolayca yönetebilirsiniz.

Devamını Oku

Cisco SRP 500 Series Services Ready Platform’lar -Yeni

srp-500-115x100Küçük işletmenizi doğrudan DSL ve/veya 3G servislerine bağlayın ve tek bir kompakt, esnek platformda yönlendirme, anahtarlama ve kablosuz iletişim becerileri elde edin.

Devamını Oku

Cisco Small Business Yönlendiriciler

small_business_routersŞirketinizi dış dünyaya bağlarken, uzaktan çalışanlar için de güvenli VPN erişimi sağlayın.

Devamını Oku